Artykuły

ITAKA i eBay dzieciom

Weź udział w licytacji, pomóż szukać zaginionych dzieci.

W Polsce co roku ginie bez wieści ponad dwadzieścia tysięcy osób, połowa to dzieci i nastolatki. Jedyną organizacją w Polsce, która całościowo zajmuje się problemem zaginięć (zarówno dzieci, jak i dorosłych), pomocą zaginionym, a także wsparciem ich rodzin jest Fundacja ITAKA. Dziś ITAKA oraz eBay Polska zapraszają na internetową licytację dwóch podwójnych zaproszeń na Koncert Laureatów XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina, które zostały przekazane fundacji w darze przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na poszukiwanie zaginionych dzieci.

Zwycięzcy licytacji pomogą finansowo w poszukiwaniu zaginionych dzieci, a przy tym będą mogli uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. Na koncercie transmitowanym przez Telewizję Polską będzie obecny Prezydent RP, a także przedstawiciele najwyższych władz państwowych i osobistości świata kultury. Bilety na prestiżowy koncert laureatów 22 października br. (patrz aukcja), a także na jego powtórzenie 23 października (patrz aukcja) są nieosiągalne od miesięcy.
Licytacja na stronie www.ebay.pl rozpocznie się 7 października 2005 r. i potrwa do niedzieli 16 października, do godz. 20.00.

Wyłącznym partnerem internetowym akcji jest eBay – największa światowa witryna aukcyjna.

Bilety zostaną dostarczone zwycięzcom aukcji przez firmę kurierską TNT Express.

READ  Autograf Chopina w Polsce